×

Gwarancja odczuleń

Średni okres reemisji po odczuleniu danego alergenu wynosi od roku do kilku lat. Według MKA (medycyny komplementarnej i alternatywnej) uzależniony jest on od wielu czynników (kondycji organizmu, zagrzybienia jelitowego w tym stanu endodermy, diety, prawidłowego odżywiania, poziomu witaminy C, niedoborów krzemu, wapnia oraz magnezu, nadmiernej ekspozycji oraz kontaktu z metaboliami grzybów więc wieloma czynnikami wpływającycymi bepośrednio na stan ogólny organizmu).

Ze wzgledu na wieloletnie doświadczenie stosujemy rodzaj swoistej gwarancji na odczulane alergeny, który wynosi 1 rok od pierwszego odczulenia alergenu. Wyłącza się stosowanie gwarancji odczuleń w przypadkach niestosowania zaleconej karencji na dany alergen oraz w przypadku nadmiernej ekspozycji na metale ciężkie oraz metabolity grzybów plesniowych.

Nieodciążone metale mogą w sposób chroniczny alergicznie obciążać organizm które nie objawia się natychmiast w sposób wyraźny lecz stanowi stałe obciążenie systemu immunologicznego. Natomiast do typowych biologicznych szkodliwości należą mikrofungi i makrofungi pleśniowe oraz wytwarzane przez nie wtórne produkty metabolizmu tzw. mikotoksyny, które oddziaływują negatywnie na organizm człowieka podrażniając i promując do wywoływania kolejnych stanów zapalnych. Nie stosujemy jakiejkolwiek gwarancji na efekty zdrowotne i lecznicze. Stosujemy tylko i wyłacznie medycynę MKA. Prosimy o zapoznanie się z notą.